Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro USA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Trend Charge ( použijte odpovědní formulář je významný evropský distributor nabíjecích systémů pro elektromobily. Pro náš tým hledáme obchodního zástupce.

Náplň práce:
  • zejména akviziční činnost, částečně péče o stávající klientelu
  • administrativní činnost, tvorba nabídek, smluv
  • aktivní obchodování s vysokým profesionálním chováním a vystupováním, zejména na západních trzích, popř. anglicky mluvící trhy mimo Evropu - pestrá práce v terénu

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • výbornou znalost AJ na aktivní úrovni
  • další jazyky velkou výhodou
  • technické myšlení, aktivní vztah k technice
  • velmi dobré obchodní a manažerské dovednosti
  • praxi v zahraničním obchodě
  • zkušenost s obchodní evropskou klientelou
  • umět se pohybovat v zahraničí
  • dravost a energickou osobnost
  • flexibilita, ochota cestovat
  • vysoká zodpovědnost a odolnost vůči stresu
  • sebemotivace
  • vysoká disciplína
  • ŘP sk. B

Nabízíme:
  • aktivní působení na zahraničním trhu dle jazykové vybavenosti
  • velmi motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe
  • firemní benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • diety
  • místo pracoviště: Zlín, Brno, Praha
  • nástup: ihned

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 22.8.2016