Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/referent v oblasti zakázkového nábytku

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Do malého, pohodového kolektivu hledáme zkušeného kolegu pro péči o stávající i akvizici nových zákazníků a všeobecnou starost o svěřené portfolio klientů.

Náplň práce: komunikace se stávajícími i novými zákazníky, řešení objednávek, logistiky, správa a aktualizace svěřených podkladů, cenotvorba, možnost i realizace projektových zakázek českých i světových značek jako jsou Ethnicraft, Profim, Perdali, LD Seating a další. Nástup možný ihned, motivační ohodnocení, různorodá práce, prostor pro vlastní invenci. Výhodou je zkušenost s obchodem, marketingem či povědomí o uvedených značkách výrobců nábytku.

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup, ochotu učit se novým dovednostem.

Motivační ohodnocení, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, firemní telefon a nootebook

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Obchodní zástupce/referent v oblasti zakázkového nábytku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Dvořáková z Ing. Karel Kužela

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní zástupce/referent v oblasti zakázkového nábytku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.