Volné pracovní místo  Obchodní zástupce, rozpočtáři

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–50 000 Kč / měsíc

Požadavky: vzdělání stavebního nebo ekonomického směru, technické myšlení, praxe na podobné pozici, ochota vzdělávat se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, loajalita, podpora pracovního týmu, aktivita, znalost MS Office na vysoké úrovni, znalost AutoCad výhodou
Náplň práce: rozpočty, vedení obchodních případů, komunikace s investory, obchodní jednání, návrhy řešení montovaných hal, poradenství, uzavírání smluv, administrace obchodních případů, komunikace s projektanty, pracovní cesty v rámci ČR a SR
Výhody: vysoce motivující pracovní ohodnocení, přátelský kolektiv, možnost profesního růstu, firemní automobil, mobil, notebook

Pracovní doba: 7:30 - 18:00 hod.
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016