Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - Uherské Hradiště

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Chcete pracovat v oblasti obchodu a máte rádi výzvy?
Nebojíte se zodpovědnosti a jednání se zákazníky? Zašlete CV na použijte odpovědní formulář
Praxe není podmínkou.
Pro Uherské Hradiště hledáme obchodního zástupce, který je schopný pracovat na homeoffice. Každodenní možnost telefonického konzultování s obchodním zástupce seniorem + osobní konzultace a zaučování přímo v Uherském Hradišti. Vaše dojíždění na naši pobočku v Hodoníně 1x měsíčně, do Rajhradu (Brno – venkov) na centrálu 1x měsíčně.

Náplň práce:
Každodenní schůzky u zákazníků a získávání nových.
Rozšiřování dodávaného sortimentu u zákazníků.
Reporty a práce s databází.
Cenové nabídky.

Požadujeme:
Samostatnost, ochotu získávat objednávky od zákazníků.
Vytváření dlouhodobých vztahů.
Efektivní řešení problémů.
Řidičský průkaz „B“.
Čistý rejstřík.

Nabízíme:
Stabilní práci s ohodnocením za výsledky v prodeji.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Pracovní smlouva.
Školení a osobní rozvoj.
Firemní auto, notebook, mobil.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka na cvičení)

Nástup možný ihned.
Zašlete CV. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu uveďte "Obchodní zástupce - UH"

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016