Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/zástupkyně

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Společnost IKIN FURNITURE s.r.o. přijme pracovníka na pozici

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE V OBLASTI SEDACÍHO NÁBYTKU

Požadujeme:
  • dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s pozitivním vztahem k designu
  • týmového hráče
  • znalost práce na PC (MS Office, Illustrator popř. jiný grafický program výhodou)
  • znalost anglického, popř. německého jazyka
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci celé ČR (řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič)
  • komunikativního a spolehlivého kolegu s reprezentativním vystupováním

Náplň práce:
  • vybudování obchodní sítě v oblasti sedacího nábytku
  • péče o stávající zákazníky, kooperace na nových projektech a vedení obchodních případů
  • obchodní rozvoj firmy - vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí v rámci ČR
  • zjištění potřeb klientů, vypracování nabídek a zpracování s tím spojené administrativy

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti s 18letou tradicí
  • nástup možný od ledna, popř. dohodou
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonům uchazeče
  • veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti
  • firemní benefity (služební auto, telefon, pc)
  • práce ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil, PC, telefon.
Kontaktujte emailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - osobní automobil, PC, telefon

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Obchodní zástupce/zástupkyně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
David Sadovský z IKIN Furniture s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní zástupce/zástupkyně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.