Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

M & S fair agency s.r.o
vypisuje výběrové řízení na pozici:
Energetický poradce – obchodní manažer
Náplň práce:
  • správa a servis klientů firemního portfolia
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí veřejné správy v regionu.
  • Prezentace firemních produktů na základě domluvených schůzek
  • vytváření a zpracování poptávek na základě individuální klientské poptávky
Požadujeme:
  • aktivní přístup k profesnímu rozvoji
  • samostatnou, komunikativní a pracovitou osobnost
  • zkušenosti s obchodní činností nebo prací s lidmi výhodou
  • všeobecný přehled
  • základní práce na PC (word, exel)
  • čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
  • zázemí perspektivní společnosti v oboru požadovaných energetických služeb
  • nadstandartní systém vzdělávání v rámci profesní rekvalifikace
  • získání know how unikátního energetického software
  • možnost manažerského růstu
  • vícesložková finanční výplata
  • dlouhodobé firemní benefity
Své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2015