Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Olomouc a Moravskoslezský kraj
Prvotní kontakt: email - použijte odpovědní formulář
Společnost zabývající se výstavbou rodinných domů na klíč po celé ČR se sídlem v Praze a obchodním zastoupením v Olomouci přijme obchodního zástupce pro Moravskoslezský kraj.
použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Vedení obchodních případů od nabídky po uzavření kupní smlouvy
  • Akvizice zákazníků
  • Budování pozitivních vztahů s klientelou
  • Stálý kontakt se zákazníky, identifikace jejich potřeb, poradenství
  • Úzká spolupráce s vedením firmy a kolegy

Požadujeme:
  • Samostatnost, obchodního ducha, výborné komunikační schopnosti a vyjadřovací dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, odpovědný přístup k práci, pečlivost
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, pozitivní přístup
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • bonusy
  • služební telefon
  • služební automobil
  • možnost kariérního růstu

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2016