Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a nových zákazníků (firemní segment)
  • péče o portfolio zákazníků a partnerů
  • tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami
  • vyjednávání oboustranně výhodných obchodních podmínek
  • realizace návštěv u stávajících i potenciálních zákazníků
Požadavky:
  • obchodní a organizační dovednosti
  • základní technické znalosti strojírenství a/nebo energetiky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství a/nebo energetiku výhodou
  • komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita
  • aktivní znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • ochota cestovat po celé ČR
Nabízíme:
  • práci v úspěšné dynamické společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
  • 25 dní dovolené

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.10.2016