Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáme nového kolegu (kolegyni), kteří rozšíří náš obchodní tým nově vybudovaného vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu
Vzdělání a praxe:
požadujeme ÚSO popř. VŠ vzdělání,
dobrou orientaci a kontakty s firmami v oblasti stavebnictví, strojírenství, elektrotechniky a energetiky výhodou
zkušenosti s navazováním kontaktů s tuzemskými partnery
zkušenosti s jednáním se zahraničními partnery a institucemi výhodou
vynikající komunikační, argumentační a prezentační schopnosti
kreativita, empatie, orientace na výsledek a zodpovědnost
znalost angličtiny na komunikační úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
formální vzdělání v oblasti projektového managementu výhodou
zkušenosti s MLM výhodou
Náplň práce:
aktivní navazování a udržování kontaktů se zákazníky
reprezentace centra na národní a mezinárodní úrovni
spolupráce s projektovým týmem
odpovědnost za včasné a kvalitní provedení výstupů projektu, řízení rizik v projektu
Nabízíme:
moderní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru
zajímavou a rozmanitou práci, 30 dní dovolené
stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání, týmové sportovní a kulturní akce

Strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu min 1 strany A4 shrnující jakým způsobem naplňujete jednotlivé požadavky na pozici a jak využijete své schopnosti a zkušenosti zašlete prosím na e-mailovou adresu : použijte odpovědní formulář

Do předmětu zprávy prosím napište "OZ"

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017