Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Libušina č.p. 526/101, Olomouc. Nástup: ihned, případně dle dohody.

Požadujeme:
  • min. střední odborné vzdělání technického, ekonomického,
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni (Excel),
  • organizační schopnosti, zodpovědnost a rozhodnost, ochotu se dále vzdělávat
  • tah na branku, myšlení out of box
  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • časová flexibilita
  • ŘP sk. B
  • základní znalost AJ, IS Helios a praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
  • plat od 18 tis, motivační složky
  • příjemný pracovní kolektiv,
  • PP na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti

Popis pozice:
  • akviziční činnost v oblastech sportovního zboží, jízdních kol a dalšího doplňkového sortimentu
  • praktická prezentace výrobků u klientů
  • práce v terénu
  • aktivní péče o stávající klienty

Životopisy včetně motivačního dopisu zasílat POUZE na výše uvedený email. Místo není vhodné pro absolventy, OZP.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017