Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/zástupkyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáte finanční jistotu?… Baví Vás práce s lidmi?... Rádi na sobě pracujete a milujete výzvy?...

Hledáme uchazeče na pozici "Obchodní zástupce" pro společnost Česká pojišťovna a.s., která se pyšní více než 180 letou bohatou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Náplň práce: péče o přidělenou klientelu, poradenská činnost v oblasti pojištění, administrativní činnost, hledání obchodních příležitostí
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikativnost, praxe v pojišťovnictví výhodou
Nabízíme:
zaměstnání pod záštitou společnosti, která dlouhodobě zaujímá pozici lídra českého pojistného trhu, motivační platové ohodnocení (fixní a pohyblivá částka výplaty), propracovaný systém školení zdarma, teambuildingové akce, další zajímavé benefity
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti, dlouhodobá spolupráce, zajímavé finanční ohodnocení, možnost vybírání záloh na mzdu
V případě zájmu:
zašlete Váš profesní životopis na email: použijte odpovědní formulář popř. nás kontaktujte na tel. čísle: použijte odpovědní formulář , nebo nás navštivte v náborovém centru, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.10.2016