Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/zástupkyně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pardubice

PP vztah na HPP, možné i na DPP
Pracovní náplň:
  • péče o stávající zákazníky a budování vztahů s novými zákazníky
  • mapování potřeb klientů a navrhování nejvhodnějších řešení
  • zpracovávaní administrativy spojené s obchodními případy
  • zodpovědnost za odbornou znalost a obchodní výsledky
  • denní komunikace s nadřízeným a controlling
  • pravidelný reporting výsledků a vyhodnocování
Požadujeme:
  • ukončené SŠ vzdělání a trestní a osobní bezúhonost
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • prezentační a argumentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita a aktivní přístup
  • příjemné vystupování a zdravé sebevědomí
  • řidičský průkaz sk. B
  • vlastní zkušenosti s obchodem výhodou (ale možnost zaučení)
Nabízíme:
  • příjemný kolektiv postavený na osobních vztazích
  • základní fixní příjem + provizní motivační složka
  • možnost finančního růstu + bonusový systém
  • osobní rozvoj formou vzdělávacích programů a školení
  • možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
  • firemní akce (team building, psychologie, kultura)
Zaměstnanecké výhody: osobní benefity, zvláštní čtvrtletní prémie, firemní telefonní tarif, slevy pro rodinné příslušníky
Místo je vhodné i pro absolventy.

Své životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář
Do předmětu napište název pozice o kterou se ucházíte.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016