Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)
Mzda: 50.000-55.000,-Kč
Náplň práce:
  • Aktivní akvizice nových obchodních příležitostí v oblasti strojírenského průmyslu: výroba a kompletaci nerezových potrubních systémů, svařování a montáže ve farmaceutickém, potravinářském, aj. průmyslu;
  • Zaměření především na německý trh;
  • Kombinace práce v kanceláři (rešerše trhu, oslovování zákazníků, sjednávání schůzek a prezentací, tvorba cenových nabídek) a výjezdy do zahraničí na osobní jednání se zákazníky (prezentace společnosti, obchodní jednání);
Požadujeme:
  • Znalost německého jazyka podmínkou, znalost anglického jazyka výhodou;
  • Zvládání stresové komunikace, aktivní komunikace vně i uvnitř firmy, praxe na počítači a s informačním systémem, flexibilita, spolehlivost, reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody: Kancelář, telefon, notebook, vozidlo

HLÁSIT SE: Dobrečevič Michal, e-mail: použijte odpovědní formulář - zaslat životopis, (osobně pouze po mailové domluvě)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michal Dobrečevič z dopharma s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCI pro zahraniční trh s NJ (m+ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.