Volné pracovní místo  Obchodní zástupci

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:Praha
použijte odpovědní formulář
Máte obchodního ducha?
Zajímá vás oblast marketingu a péče o zákazníky a máte v ní prokazatelné zkušenosti?
Máte rádi výzvy?
Jste odolní vůči stresu?
Pro novou společnost působící v oblasti marketingu hledáme iniciativní, motivované a výkonově orientované kolegy a kolegyně se zájmem o samostatnou a zodpovědnou práci na poli obchodu, reklamy, podpory prodeje a péče o zákazníky. Nabízíme možnost individuálního profesního a manažerského rozvoje, motivující finanční ohodnocení a nové pracovní prostředí spolu s rozsáhlým balíčkem atraktivních firemních benefitů.
Obchodní zástupce
Náplň práce
. prodej produktů a prezentace firmy
. rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
. péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
. aktivní komunikace se zákazníky na jednáních se zákazníky reprezentuje společnost
. aktivizace a tipování nových klientů
. udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
. reportování a komunikace s nadřízenými
. správa svěřeného regionu
Požadované vzdělání a pracovní zkušenosti:
. SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, obchodního směru
. pracovní zkušenosti z obchodní sféry výhodou
. řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
. velmi dobrou znalost práce s MS Office
. aktivní znalost AJ popř. NJ
Kompetence
Vlastnosti:
. empatie- citlivost na zákazníka
. tvůrčí přístup při řešení nabídek
. umění dokončovat úkoly
. pružnost
. pozitivně laděná energická osobnost
. samostatnost
. odpovědnost
. důvěryhodnost
Schopnosti:
. vysoká odolnost vůči stresu, efektivní zvládání nových situací
. výborné komunikační dovednosti
. prezentační dovednosti
. vyjednávací schopnosti
. časová flexibilita
. organizační schopnosti
. potřeba úspěšnosti
. schopnost rychle se učit novým věcem
. aktivní řidič
Postoje:
. identifikace s cíli firmy
. orientace na potřeby stávajících a nových zákazníků
. loajalita
Místo pracoviště: s působností pro celou ČR – dle vybraných regionů
Typ pracovního poměru: HPP
Délka pracovního poměru: Neurčitá
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity:
  • Pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou
  • Zaškolení na náklady společnosti
  • Zázemí nové rychle se rozvíjející společnosti
  • Příležitost dobré profesní kariéry v novém kolektivu
  • Pravidelné bezplatné tréninky prodejních dovedností
  • Možnost osobního rozvoje
  • Dovolená 4 týdny
  • Služební telefon
  • Automobil i pro soukromé účely po zkušební době
  • Mzda 20 000,- Kč fixní plat + odměny v závislosti na výkonu
Předpokládaný termín nástupu: listopad 2015.
V případě Vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií. Těšíme se také na originální motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem pro naši společnost.
V případě nedoložení požadovaných dokumentů nebude Vaše žádost považována za platnou. Termín zaslání přihlášek: 20.10.2015 Požadované informace zašlete na adresu: použijte odpovědní formulář
Do průvodního dopisu prosím uveďte nejbližší možný termín nástupu a telefonní kontakt na Vás (nejlépe mobil). Pokud Vás vybereme do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás v krátkém čase kontaktovat. Pokud se neozveme do 10 dnů, znamená to, že jste nepostoupili do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení z kapacitních důvodů nerozesíláme. Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Polština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2015