Volné pracovní místo  Obchodní zástupci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

První kontakt: telefonicky ve všední dny od 9:00 do 16:00hod., nebo e-mailem

Autorizovaný partner společnosti CENTROPOL ENERGY, a.s. hledá nové kolegy do svého týmu. Nabízíme práci s kvalitním produktem společnosti s dlouhodobým a pevným zázemím. Nepotřebujete velké zkušenosti ani praxi! Pokud chcete být nezávislý a máte rádi obchod, neváhejte využít nabídky práce v úspěšném a stabilním projektu současnosti.
Obchodní zástupce
Požadujeme:
minimálně odborné vyučení, SOŠ a VOŠ výhodou
dobré komunikační schopnosti
chuť učit se novým věcem
loajálnost
řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
pravidelný měsíční příjem
služební benefity
online podporu
odborné zaškolení
možnost kariérního růstu
pružná pracovní doba
zázemí stabilní a prosperující společnosti
nástup možný ihned
možnost práce v místě bydliště
pracovní poměr na HPP, dohodu
Náplň práce:
příprava a realizace nabídky cenové optimalizace výdajů za energie pro koncové zákazníky v podnikatelské sféře, péče o stávající klientelu, komunikace se zákazníky, uzavírání smluv
řešení reklamací

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016