Volné pracovní místo  OBCHODNÍK / OBCHODNICE - elektroinstalační materiál Sonepar

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - pracovní doba Po - Pá od 07:00 hod. do 16:00 hod. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Pracovní náplň: prodej elektroinstalačního materiálu, péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových v rámci Královéhradeckého kraje, příprava nabídek, osobní prezentace u zákazníků i na prodejně, poradenství.

Požadavky: znalost elektroinstalačního materiálu, vzdělání v oboru nebo praxe, obchodní duch - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové, prodejní a komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/řidička, uživatelská znalost MS Office, Excel, Outlook.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, sleva na zboží, po zapracování služební auto.

Kontakt - Mgr. Kateřina Všetečka; tel: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, sleva na zboží atd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.4.2024