Volné pracovní místo  obchodník s investičními kovy a šperky

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Životopis zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • spolupráce s analytickým oddělením
  • nastavení optimálního portfolia klienta
  • budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita nebo praxe v oboru
  • pozitivní přístup k práci
  • ŘP skupiny B
  • licence PPZ od ČNB - výhodou
  • výborné komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:
  • zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
  • zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
  • pravidelná školení a workshopy
  • přátelský tým, který Ti se vším pomůže
  • pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
-příspěvky na osobní automobil
-zvýhodněný telefonní tarif již od 150,-/měsíčně
-firemní akce včetně dovolených

Zaměstnanecké výhody: Možnost služebního auta, mobilní tarif, dovolená all inklusive za výkon, slevy na služby, vzdělání a osobní i finanční růst v rámci spolupráce zdarma, motivační soutěže

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku obchodník s investičními kovy a šperky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Munduch z Pavel Munduch

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku obchodník s investičními kovy a šperky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.