Volné pracovní místo Obchodník/designer

23.8.2016
IN-LUSSO s.r.o.
Místo pracoviště
Třebíčská 2217, Velké Meziříčí, 594 01, Velké Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Obchodni zna.ka DIAMOND DESIGN hleda pro svoji provozovnu ve Velkem Mezi.i.i
Obchodnika/de­signera
Naplni prace je:
- vyhledavani novych obchodnich p.ile.itosti.
- prace se stavajicimi obchodnimi kontakty.
- obchodni realizace zakazek s koncovymi klienty.
- navrhy po.adovanych realizaci, kreativni a technicky p.istup.
- spoluprace na zaji.t.ni provozu showroomu.
Požadujeme:

  • časovou flexibilitu a samostatnost

- znalost prace na pc – znalost google prost.edi (mail, kalenda., kontakty, disk – dokumenty, hangoutc..)

  • ŘP skupiny B
  • přijemny vzhled a dobre vystupovani
  • obchodni a oborove zku.enosti jsou vyhodou

Nabizime:

  • praci v malem kolektivu se zazemim velke zna.ky

- ś .t.dry mzdovy system s mo.nosti velkeho vyd.lku

  • moderni a p.ijemne zazemi a vybaveni
  • časov. flexibilni praci

- ś .koleni a vzd.lavani zam.stnanc.
První kontakt emailem

Podobné nabídky práce

ELEKTRO DESIGNER (25.000 - 35.000,- Kč)
Studoval jste elektro a působil jako konstruktér s elektro zaměřením? Zvládnete se domluvit anglicky a nevadí Vám v rámci práce občas cestovat? Hledáte novou pracovní příležitost na Vysočině? Pozice ELEKTRO DESIGNER čeká právě na ...
Advantage Consulting, s.r.o. vsočina kraj Plný úvazek
týden
Konstruktér / konstruktérka
Samostatná konstrukční činnost v CAD systémech SolidWORKS a ACAD, zpracování konstrukční a technické dokumentace komponent pro zařízení třískových hospodářství a povrchových úprav.
JOBSYSTEM s.r.o. Ledeč nad Sázavou / kraj Vysočina Plný úvazek
aktivní
DESIGNER
Pracovní náplň: VYTVÁŘENÍ NOVÝCH A NEVŠEDNÍCH DESIGNŮ PRO MODERNÍ PRVKY STÍNÍCÍ TECHNIKY (ROLETY, ZÁVĚSY) A TAPETY TVORBA NOVÉ KOLEKCE DESIGNOVÝCH LÁTEK VÝBĚR Z NÁVRHŮ OD EXTERNÍCH DESIGNÉRŮ A KOMUNIKACE S NIMI NÁVRH VHODNÉHO DES ...
B E M A T E C H, s.r.o. 76, Velká Bíteš Brigády