Volné pracovní místo OBLASTNÍ MANAŽER/-KA

25.5.2016
Finanční Institut s.r.o.
Místo pracoviště
Jahnova 8, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Finanční Institut – společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici oblastního manažera.
Náplň práce:
Realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
Spolupráce s analytickým oddělením
Nastavení optimálního portfolia klienta
Školení poradců pro rodinné finance
Zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
Požadujeme:
Manažerské schopnosti
Výborné komunikační dovednosti
Vnitřní motivaci na sobě pracovat
Obchodní dovednosti
Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) – výhodou
Licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel) – výhodou
Bezúhonnost
ŘP skupiny B, vlastní automobil a notebook
Pozitivní přístup k práci
Nabízíme:
Práci ve společnosti se silným kapitálem
Klientelu zajištěnou call centrem společnosti
Vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
Podpora do začátku 42 000,– Kč.
Nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného týmu)
Zázemí pobočky a veškerý servis
Velký potenciál kariérního růstu v rámci společnosti na pozici Regionálního ředitele/-ky s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt – majitel franšízy FI

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: poslat email (do předmětu uveďte přesný název pozice).
Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.
  poslat email