Volné pracovní místo Oblastní manažer/ka kontroly (Area Sales Manager)

15.6.2016
Provident Financial s.r.o.
Místo pracoviště
Prešovská 194/15, Vnitřní Město, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Kontakt: Tereza Tyburcová, tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Náplň práce:
Prevence – školit zaměstnance i obchodní zástupce a tím zvyšovat povědomí o rizicích podvodů.
Detekovat a odhalovat podvodná jednání – prostřednictvím kontrolních činností (=auditů) v terénu i na svěřených pobočkách včetně zpracování související dokumentace.
Vyšetřovat a dořešovat zjištěné podvody včetně jejich příčin.
Analyzovat a vyšetřovat důvodná podezření na podvodná jednání a řešit incidenty.
Navrhovat opatření ke snížení rizik podvodů a dozorovat jejich implementaci.
Zajišťovat nápravná opatření – pomocí směnek a uznání dluhu.
Vymáhat náhrady škody ve spolupráci s interním oddělením vymáhání pohledávek.
Jednat jménem společnosti s policií ČR (adhézní řízení).
Zpracovávání reportů pro vedení společnosti.

Požadavky:
Zkušenost s kontrolní činností a všeobecné právní povědomí (právní minimum zejm. v oblasti trestního práva)
Rychlá orientace v datech a číslech; schopnost analyzovat data a na základě nich předvídat, dělat rozhodnutí a hledat opatření
Zájem o práci tzv. „v terénu“ (ne v kanceláři)
Časová flexibilita – práce bude specificky náročná na čas, kontroly často probíhají v podvečer i večer, ale přes den je někdy volno.
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Min. maturitním vysvědčením (bez specifikace oboru)
Uživatelská znalost práce na PC – MS Office (zejména MS Excel a MS Power Point)
Důslednost a spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, služební automobil i pro soukromé účely, příspěvek na penzijní připojištění.