Volné pracovní místo  Oblastní manažer/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastního manažera.

Náplň práce:
  • realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • spolupráce s analytickým oddělením
  • nastavení optimálního portfolia klienta, školení poradců pro rodinné finance
  • zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
  • manažerské schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • vnitřní motivaci na sobě pracovat
  • obchodní dovednosti
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) - licence PPZ od ČNB
  • bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • vlastní automobil a notebook
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
  • práci ve společnosti se silným kapitálem
  • klientelu zajištěnou callcentrem společnosti
  • vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu ----- podporu do začátku 42 000,-Kč
  • nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného týmu)
  • zázemí pobočky a veškerý servis
  • velký potenciál kariérního růstu

V případě zájmu zašlete své CV na e-mail: použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte přesný název pozice).

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.11.2016