Volné pracovní místo  Obraběč/ka kovů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • obrábění na konvenčním soustruhu
  • osluha a seřizování odvalovacích frézek, vrtačky, obrážečky, atd.

Požadujeme:
  • vyučen jako obráběč kovů
  • čtení výkresové dokumentace a znalost nástrojů
  • zodpovědnost a chuť pracovat
  • přesnost a samostatnost

Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • jednosměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod
  • roční odměny
  • mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
  • zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
  • služby firemního pneuservisu

Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8:00 - 14:00, e-mailem.

Benefity

  • Podnikové stravování - cena 42 Kč
  • Dovolená navíc - 1 týden navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Obraběč/ka kovů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Renata Vaculíková, personální manažer z KUBÍČEK VHS, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obraběč/ka kovů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.