Volné pracovní místo  Obráběč kovů

Lokalita 373 01, Temelín
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol s r.o. hledá zaměstnance na pozici Obráběč kovů.

Požadujeme:
  • Minimálně 2 roky praxe v oboru klasického kovoobrábění, zkušenost na Karuselu velkou výhodou
  • ÚSO obráběč kovů, strojní zámečník, popř. jiné technické

Pracovní náplň:
  • obrábění dle zadání na obráběcích strojích (soustruh, frézka, bruska, vrtačka, karusel aj.)
  • Zodpovídá za kvalitu odvedené práce

Nabízíme:
  • zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
  • Odpovídající mzdové ohodnocení,
  • OOPP, technické vybavení aj.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis na email použijte odpovědní formulář nebo se informujte na tel.čísle: použijte odpovědní formulář .
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ Energoservis spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") kvalifikovaný souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání v rozsahu nutném pro naplnění tohoto účelu. Tento souhlas uděluje uchazeč o zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017