Volné pracovní místo  OBRÁBĚČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za práci v požadovaném množství a kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických a pracovních postupů
  • obrábění odlitků (založení a upnutí dílu)
  • výměna nástrojů
  • kontrola obrobených kusů
Kvalifikace:
  • SOU
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
Požadujeme:
  • práce ve směnném provozu
  • manuální zručnost, pečlivost a důslednost
  • spolehlivost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
  • rádi Vás na těchto pozicích zaučíme
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 10.1.2019