Volné pracovní místo Obraběč/ka kovů - frézař/ka

19.7.2016
Wheelabrator Czech s.r.o.
Místo pracoviště
Za Balonkou 269, Příbram I, 261 01, Příbram
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pozice: obraběč/ka kovů – frézař/ka
Požadujeme:

  • SOU
  • Praxi na pozici frézaře alespoň 1 rok podmínkou
  • Znalost technologie obrábění a schopnost práce dle výkresové dokumentace
  • Šikovnost, zručnost, orientaci na detail

Náplň práce:

  • Obsluha obráběcích strojů a zařízení
  • Manipulace s materiálem
  • Obrábění vnitřních a vnějších průměrů dle výkresové dokumentace
  • Příprava pracovního procesu, seřízení stroje, upnutí a vyrovnání obrobků
  • Péče o svěřený stroj, výrobní pomůcky a měřidla

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní pozici ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na Příbramsku
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Motivující měsíční finanční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování přímo v areálu společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na sportovní aktivity – výhodné vstupné do příbramského Aquaparku (vnitřní, venkovní bazén, vířivka, sauna) a fitcentra Oxygen Příbram (posilovna, spinning, squash, studiové hodiny)
  • Příspěvek na kulturní aktivity – výhodné ceny s příspěvkem zaměstnavatele na divadelní představení v příbramském Divadle, Divadlo patří dětem, kino aj.
  • Zajištění a úhrada očkování proti chřipce na náklady zaměstnavatele
  • Výhodný firemní mobilní tarif nejenom pro zaměstnance, ale i pro jejich rodinné příslušníky a další zajímavé benefity.

V případě Vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat. Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.
Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, sportovní či kulturní aktivity a další benefity
Nástup od1.9.2016. Mzda: 20 000,– Kč
Kontakt:Michaela Karlová Bc., tel.: poslat email od 9:00 až 15:00 hod., e-mail: poslat email
Místo výkonu práce:Wheelabrator Czech s.r.o.,Za Balonkou č.p. 269, Příbram I