Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Pelhřimov
Zveřejnil:
Úřad práce Pelhřimov
Může se Vám hodit:
Prodavač Pelhřimov

Volné pracovní místo obsluha bufetu - výdej jídla

20.9.2016
ADÉLKA a.s.
Místo pracoviště
Matějkova 2491, Pelhřimov, 393 01, Pelhřimov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

práce na 1 směnu, víkendy volné

Podobné nabídky práce

Prodavač,- ka - logistik
Časová flexibilita, kolektivní přístup, příjemné vystupování, zručnost, prodej sportovního oblečení, obuvi a vybavení. Pracovní doba: krátký a dlouhý týden
SPORTISIMO s.r.o. Pražská 2498, Pelhřimov Plný úvazek
týden
Obsluha čerpací stanice
spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost životopisy zasílejte na: <!--poslatEmail-->
Roman Hejduk Pražská 1419, Pelhřimov Plný úvazek
týden
Prodavač/ka, pomocný kuchař/ka
práce o víkendu, potravinářský průkaz, zdravotní způsobilost, praxe výhodou
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Slovanského bratrství 710, Pelhřimo... Plný úvazek
týden
prodejce - hutní materiál
Náplň práce: prodej hutního materiálu, příprava zboží pro zákazníka (řezání, ohýbání), zařazení do skladu, objednávání zboží. Nabízíme: stravenky NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
ELPE s.r.o. Myslotínská 1978, Pelhřimov Brigády
týden
Prodavač, -ka
Práce na 5 hodin denně, střídavě jeden týden 9:30 - 13:30, druhý týden 12:00 - 17:00, jednou za 14 dní práce v sobotu 8:30 - 11:00
Miroslav Kubů Masarykovo náměstí 15, Pelhřimov Zkrácený úvazek
aktivní
Prodavač,- ka
Práce na DPP vhodná pro studenty, pouze o víkendu. Náplň práce: práce s podnikovými systémy, evidence a objednávky zboží, nabízení výrobků, udržovat pořádek a čistotu na pracovišti. Požadujeme: základy práce na PC, samostatnost, ...
ADÉLKA a.s. U Pekárny 849, Pelhřimov Brigády