Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Pelhřimov
Zveřejnil:
Úřad práce Pelhřimov
Může se Vám hodit:
Prodavač Pelhřimov

Volné pracovní místo obsluha čerpací stanice Benzina

30.7.2016
Jaroslav Servít
Místo pracoviště
Nádražní 1930, Pelhřimov, 393 01, Pelhřimov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Náplň práce: obsluha a prodej PHM, doplňování zboží, obsluha terminálu Sazka, zajištění chodu ČS,úklid.
Provoz není non stop.

Místo výkonu práce: Nádražní 1930, Pelhřimov

Podobné nabídky práce

Prodavač,- ka - logistik
Časová flexibilita, kolektivní přístup, příjemné vystupování, zručnost, prodej sportovního oblečení, obuvi a vybavení. Pracovní doba: krátký a dlouhý týden
SPORTISIMO s.r.o. Pražská 2498, Pelhřimov Plný úvazek
týden
Obsluha čerpací stanice
spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost životopisy zasílejte na: <!--poslatEmail-->
Roman Hejduk Pražská 1419, Pelhřimov Plný úvazek
týden
Prodavač/ka, pomocný kuchař/ka
práce o víkendu, potravinářský průkaz, zdravotní způsobilost, praxe výhodou
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Slovanského bratrství 710, Pelhřimo... Plný úvazek
týden
prodejce - hutní materiál
Náplň práce: prodej hutního materiálu, příprava zboží pro zákazníka (řezání, ohýbání), zařazení do skladu, objednávání zboží. Nabízíme: stravenky NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
ELPE s.r.o. Myslotínská 1978, Pelhřimov Brigády
týden
Prodavač, -ka
Práce na 5 hodin denně, střídavě jeden týden 9:30 - 13:30, druhý týden 12:00 - 17:00, jednou za 14 dní práce v sobotu 8:30 - 11:00
Miroslav Kubů Masarykovo náměstí 15, Pelhřimov Zkrácený úvazek
aktivní
Prodavač,- ka
Náplň práce: nabízení výrobků, práce s podnikovými systémy, evidence a objednávky zboží, udržování čistoty a pořádku na pracovišti. Požadujeme: zákadní práce na PC, samostatnost, praxe v oboru výhodou, vstřícnost, pozitivní přístu ...
ADÉLKA a.s. Masarykovo náměstí 4, Pelhřimov Zkrácený úvazek