Volné pracovní místo  Obsluha čistírny odpadních vod

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:2.2.2024

Požadujeme ÚSO tech. směru (elektro), platné Osvědčení o absolvování školení a přezkoušení dle zák. č.250/2021Sb, NV č. 194/2022 Sb., př. Vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6, uživatelská znalost práce na PC, zdrav. způsobilost kat. 2.
Náplň práce: zabezpečení nepřetržitého provozu, údržby a obsluhy ČOV a kanalizačního řadu v areálu.

Kontaktní osoba: Magdaléna Buncová, DiS., telefonický kontakt na čísle použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.2.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha čistírny odpadních vod?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Magdaléna Buncová DIS., asistentka místopředsedy představestva z Zásobování teplem Vsetín a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha čistírny odpadních vod

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.