Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC obráběcích strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–22 000 Kč / měsíc

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář
nebo volat na tel.č.: použijte odpovědní formulář a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Chomutov, ul.Raisova 5883

Jste manuální zruční a je ve Vás technické myšlení? Máte zkušenosti z výrobního provozu?

Pak Vás velice rádi poznáme.

Jedná se o výrobní programy zaměřené především na malosériovou a kusovou výrobu spojovací součásti normalizovaných i nenormalizovaných rozměrů či tvarově nestandardních dílů.
Každou zakázku vnímáme jako individuální projekt.

Přidejte se k našemu týmu !

Popis pozice:

" vyrábí výrobky dle stanovených technologických postupů na automatických CNC obráběcích strojích
" nastavuje CNC stroje pro danou výrobu a provádí průběžnou kontrolu výrobků měřícími přístroji
" provádí i dokončovací práce mimo CNC stroje (např. broušení výrobků na brusce)
" provádí kontrolu, preventivní údržbu a drobné seřízení technologického zařízení
" provádí pravidelný úklid svěřeného pracoviště a technologického zařízení
" provádí stanovenou operativní evidenci výroby
" zajišťuje přípravu materiálu pro výrobu

Požadujeme:
" minimální vzdělání SOU, nejlépe technického směru (obor zámečník, obráběč kovů apod.)
" zkušenosti v provoze s podobným zařízením bude pro Vás výhodou
" manuální zručnost a technické myšlení jsou nezbytnou podmínkou
" zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, preciznost
Nabízíme:
" nabízíme stabilní pracovní místo na HPP s plným úvazkem
" seriosní jednání v pracovním vztahu
" získání nových zkušeností
" dobré pracovní prostředí
" vstřícný kolektiv

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016