Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů - ohraňovací lis

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Dašice v Čechách.
Náplň práce:
  • tvaruje komponenty a dílce na ohraňovacím lisu(Trumpf)dle výkresové dokumentace
Požadujeme:
  • vyučení nebo SŠ vzdělání nejlépe strojírenského zaměření,praxe na ohraňovacím lisu výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace ,znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem
  • Počítačovou gramotnost(základní znalost Windows)
  • Manuální zručnost, pečlivost , samostatnost, ochota pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody: Dobře placenou práci,zázemí stabilní společnosti,férové jednání,prostor pro profesní růst

Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt telefonicky (po - pá 8:00 - 14:00), e-mailem nebo osobně - Jungmannova 30,Dašice 533 03,Po-Pá 8,00-14,00hod

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017