Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 500–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: tvarování komponentů a dílce na ohraňovacím lisu dle výkresové dokumentace, pálení dílů z plechu dle zadaného programu
Požadujeme: vzdělání nejlépe strojírenského zaměření, praxe na ohraňovacím lisu, laseru výhodou, znalost čtení technické dokumentace, znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem, počítačová gramotnost (základní znalost Windows). manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme dobře placenou práci, zázemí stabilní společnosti, férové jednání, prostor pro profesní růst, stravenkový paušál
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po -Pá, 08:00 - 14:00) nebo osobně (Jungmannova 30, Dašice).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Windows

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha CNC strojů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Rostislav Vinař z GAF Dašice s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha CNC strojů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.