Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Pelhřimov
Zveřejnil:
Úřad práce Pelhřimov
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Pelhřimov

Volné pracovní místo Obsluha CNC strojů

7.10.2016
DETAIL CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Žižkova 771, Žirovnice, 394 68, Žirovnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Požadované znalosti a vzdělání: vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru výhodou, není podmínkou, zodpovědnost a důslednost, práce ve dvousměnném nebo třísměnném provozu

Náplň práce: provádět výrobní operaci podle výrobního a kontrolního postupu, kontrolovat předepsané rozměry, práce na strojích CNC

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní firmě, práci pro muže i ženy, nevyučené zaškolíme, mzdové ohodnocení po zapracování 20 – 24 000,– Kč měsíčně, 13. a 14. mzda, náborový příspěvek 15 000,– Kč, příspěvek na závodní stravování

Hlásit se můžete přímo na adrese Žižkova 771, 394 68 Žirovnice u pana Vitků Jaroslava, vedoucího výroby – každý den 8:00 – 16:00

Podobné nabídky práce

Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
aktivní
obsluha CNC strojů
vyučení v oboru není podmínkou, praxe a oprávnění VZV výhodou, zaškolení do výroby
HTP s.r.o. U Továrny 798, Žirovnice Plný úvazek
aktivní
Seřizovač balicí linky brambor
AGRICO Bohemia s.r.o. 1, Salačova Lhota Plný úvazek
aktivní
Brusič kovů
požadavky: vyučení a praxe v oboru výhodou (není podmínkou), zodpovědnost, důslednost, čtení technických výkresů (není podmínkou), znalost používání mikrometru a posuvného měřidla (není podmínkou) náplň práce: provádění výrobních ...
DETAIL PRODUKT s.r.o. Žižkova 771, Žirovnice Plný úvazek
aktivní
seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů
manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, poskytované výhody: ubytovna, stravenky, dny volna navíc
Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. Tyršova 707, Žirovnice Plný úvazek
aktivní
Brusič
NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM tel. <!--poslatEmail-->místo výkonu práce: K Silu 2179, Pelhřimov (CONTEG spol. s r.o.) požadavky: čtení výkresové dokumentace, práce s klasickými měřidly (měří se na desetiny), samostatnost náplň ...
GABMAR s.r.o. K Silu 2179, Pelhřimov Plný úvazek