Volné pracovní místo Obsluha galvanické linky

3.6.2016
Povrchové úpravy Třemošnice s.r.o.
Místo pracoviště
Budovatelů 484, Třemošnice, 538 43, Třemošnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 484, Třemošnice
Zaměstnání na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.
Náplň práce: galvanické práce – obsluha galvanické linky řízené PC.
Požadujeme: vyučení v jakémkoli technickém oboru, loajalitu, pečlivost, samostatnost, odpovědnost, dochvilnost.
Zaměstnanecké výhody: stravování, 5 týdnů dovolené, 13. 14. plat, 8hod.směny a práce v malém kolektivu.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně každou středu od 8–14hod..