Volné pracovní místo  OBSLUHA KONVENČNÍ BRUSKY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Naše personální agentura PP&T consult, hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného uchazeče na pracovní pozici:

OBSLUHA KONVENČNÍ BRUSKY

NÁPLŇ PRÁCE:
  • obor: strojírenství
  • vyrábění součástek dle technologické dokumentace a technologických postupů
  • ošetření a údržba konvenční brusky
  • práce na kusových zakázkách s důrazem na přesnost
  • broušení na kulato venkovních i vnitřních průměrů na konvenční brusce

POŽADUJEME:
  • pečlivá znalost vlastností materiálů
  • nutná zkušenost s obsluhou brusky na kulato a opracováváním průměrů u různorodých materiálů
  • schopnost samostatné práce při měření s mikrometry i posuvnými měřidly
  • předchozí 2-letou praxi na konvenční brusce nebo CNC (v broušení na kulato)
  • perfektní znalost čtení technických výkresů
  • rozhodnost, sebekontrolu, trpělivost

NABÍZÍME:
  • typ prac. poměru: hlavní pracovní poměr
  • na dobu: neurčitou
  • pracovní režim: 3 směnný provoz
  • dovolená: 5 týdnů
  • pracoviště: Brno – Modřice - doprava zdarma zajištěna od Vaňkovky a Ústředního hřbitova v Brně
  • nástup: IHNED
  • benefity: stravenky, rozšířená zdravotní péče, očkování, bonusové programy, výroční odměny

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, rozšířená zdravotní péče, očkování
  • Zvláštní prémie - odměny, bonusové programy, výroční odměny

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016