Volné pracovní místo  Obsluha letních aktivit

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBSLUHA LETNÍCH AKTIVIT
Požadujeme:profesionální a zodpovědný přístup k práci,
manuální a technická zručnost, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou, flexibilita, pracovitost, komunikativnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem a pracovat i o víkendech, trestní bezúhonnost
Pracovní náplň: půjčování vybavení v rámci letních aktivit (tříkolky, koloběžky, loďky viz. použijte odpovědní formulář
základní servis a údržba vybavení, účtování přes kasu a práce s kasou v rámci prodeje aktivit
Nabízíme: zaškolení v prodejním softwaru, hodinová mzda 100,- Kč, benefitní program, práce v mladém kolektivu, nástup možný ihned
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu použijte odpovědní formulář v odkazu společnost - kariéra.
použijte odpovědní formulář
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016