Volné pracovní místo  Obsluha lisovny zinku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Obsluha lisovny zinku
Pracovní náplň:
  • Zodpovědnost za dodávky materiálu dle zakázky, příprava materiálu a výroba výrobků
  • Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště, stroje a dodržení standardů BOZP a 5S
  • Kontrola jakosti v průběhu zakázky
Požadavky:
  • Min. SOU
  • Oprávnění k řízení VZV výhodou
  • Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Pečlivost, přesnost, flexibilita

Zaměstnancům nabízíme především jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Dále poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění.
Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: použijte odpovědní formulář nebo na webu použijte odpovědní formulář Své životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 3.4.2017