Volné pracovní místo  OBSLUHA MÍCHÁRNY A PYTLOVACÍ LINKY

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–36 000 Kč / měsíc

Hledáme spolehlivého člověka na pozici obsluha míchárny krmiv a pytlovací linky.

Náplň práce:
  • Obsluha míchárny krmiv zahrnuje ovládání celé linky pomocí PC, ruční dávkování surovin jako ovoce nebo ořechy, pravidelné čištění linky
  • Obsluha pytlovací linky (odebírání pytlů od automatu a rovnání na palety, odvoz do skladu pomoci elektrického vozíku)
  • Manipulace se surovinami a výrobky pomocí VZV
  • Možnost se podílet na neustálé modernizaci provozu a instalaci nových technologií

Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup
  • Základní znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Mzda 30-36 tis. Kč (možnost i na ŽL od 42-50 tis. Kč)
  • čtvrtletní odměny
  • stravenky

Nástup možný ihned.

Místo: 675 02 Studenec, u vlakového nádraží

AVICENTRA s.r.o. je rodinná firma založená v roce 2001, která se zabývá výrobou krmiv a pochoutek pro exotické ptactvo a hlodavce.

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA MÍCHÁRNY A PYTLOVACÍ LINKY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslav Chládek z AVICENTRA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA MÍCHÁRNY A PYTLOVACÍ LINKY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.