Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Teplice
Zveřejnil:
Úřad práce Teplice
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Teplice

Volné pracovní místo Obsluha obráběcích strojů, brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

1.11.2016
JAWOS s.r.o.
Místo pracoviště
10, Modlany, 417 13, Modlany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ZV nebo vyučení, zaměstnavatel zaučí
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

Svářeč CO2 135 zak: kurz, Mladá Boleslav 35.000,-Kč
Vyrábí svařované komponenty rámu pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Mladá Boleslav Plný úvazek
týden
CNC soustružník
Znalosti: FANUC, SINUMERIK, HAAS, min. 3 roky praxe, čtení výkresové dokumentace V případě zájmu zasílat životopis na email <!--poslatEmail--> nebo volat na tel. č. <!--poslatEmail-->Po - Pá 7 - 17 hodin
SORTING Solutions s.r.o. Bílinská 915, Bílina Plný úvazek
dnes
Obráběč kovů - brusič
Náplň práce: Práce na bezhroté brusce (Centrles). Broušení rotačních dílů, součástí měřidel s vysokou jakostí povrchu. Požadujeme: Samostatnost, přesnost, spolehlivost, schopnost rychlého zapracování Nabízíme: Zázemí v mezináro ...
Mahr, spol. s r.o. Kpt. Jaroše 552, Proboštov Plný úvazek
týden
Seřizovač automatů
D Hledáme seřizovače automatů. Požadujeme vyučení v oboru - obráběč, zámečník, praxe min. 3 roky, manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> S doporučenkou ...
ŠROUBY Krupka s.r.o. Nádražní 127, Krupka Plný úvazek
týden
Soustružník, frézař
Požadavky: - praxe a vzdělání v oboru výhodou V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> nebo telefonicky na čísle: <!--poslatEmail-->nebo <!--poslatEmail-->
Fluokov s.r.o. Důlní 106, Teplice Plný úvazek
týden
Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek
týden