Volné pracovní místo  Obsluha práškovací linky / lakýrník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Požadujeme: ochotu učit se nové věci, zodpovědnost, pečlivost.

Náplň práce: příprava materiálu na lakování, lakování materiálu práškovou barvou (dolakování po automatu). Možné i ostatní práce na lince - navěšování materiálu, svěšování, opravy, příprava a odvoz materiálu pomocí VZV.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení.

Aktuálně dvousměnný provoz, do budoucna třísměnný.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci ve stabilním rodinném podniku, další možnost vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, odpovídající platové ohodnocení dle týmového výkonu s garantovaným růstem mzdy, po třech letech u firmy dovolená navíc, příspěvek na celozávodní stravování, připojištění, příspěvek na jízdné atd.

V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis mailem na níže uvedenou adresu nebo doručte osobně na recepci naší firmy. Dotazník je rovněž možné vyplnit online na našem webu.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště
  • Podnikové stravování - obědy, večeře, vč. vegetariánského menu
  • Dovolená navíc - po 3 letech u firmy
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016