Volné pracovní místo  Obsluha stavebních strojů na stavbě

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Opatovice na Labem
Nástup možný IHNED.
Praconí náplň: obsluha buldozeru na stavbě
Požadujeme: průkaz strojníka na pásové dozery a traktory, spolehlivost, odpovědnost a časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost
Nabízíme: systém zaměstnaneckých výhod (příspěvek na životní a důchodové pojištění, týdenní ozdravný pobyt v lázních, sodexo benefity, týden dovolené navíc), zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín, nástup možný ihned
Poznámka: vítáme bydliště v okruhu Pardubic, Hradce Králové, Opatovice nad Labem ; vítáme digitální kartu řidiče, řidičský průkaz skupiny C + E, průkaz strojníka na kolové nakladače a silniční válce, vzdělání v oboru automechanik.
Místo je vhodné i pro absolventy.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016