Volné pracovní místo  OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU-SEŘIZOVAČ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru kabeláže nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU-SEŘIZOVAČ

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
  • obor společnosti: kabeláže a vodiče
  • střih, odizolování, kontaktování
  • převzetí materiálu a další práce s ním
  • kontrola a evidence zboží
  • vedení dokumentace
  • odpovědnost za dodržování interních směrnic BOZP, PO a ISO
  • preventivní kontroly strojů
  • analýza příčin poruch

POŽADUJEME:
  • SOU/SŠ (obor: mechanik seřizovač, programátor seřizovač nebo elektro)
  • zkušenosti se seřizováním stroje a nástrojů a s elektro materiálem
  • oprávnění VZV
  • důraz na PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • samostatnost a schopnost řešit a analyzovat problémy
  • základní znalost AJ

NABÍZÍME:
  • typ pracovního poměru: na hlavní prac. poměr
  • na dobu: určitou – 1 rok s možností prodloužení
  • pracovní režim: Po-Pá (6:25-14:25) přesčasy 1-2x za měsíc
  • dovolená: 4 týdny
  • místo pracoviště: Kuřim
  • nástup: IHNED
  • benefity: příspěvek na stravenky
  • možnost: dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: použijte odpovědní formulář

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Naturální výhody - příspěvek na stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016