Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČI A OPERÁTOŘI ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PŘEDMĚTŮ Z PAPÍRU A LEPENKY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 500–28 200 Kč / měsíc

SEŘIZOVAČI A OPERÁTOŘI ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PŘEDMĚTŮ Z PAPÍRU A LEPENKY - místo výkonu Hořovice.
Náplň práce: seřizování a obsluha strojů na zpracování papíru a lepenky - kašírovací a potahovací stroj, popř. výsekové lisy, řezačky a frézka na papírenskou lepenku. Dle výrobní dokumentace dané zakázky si připravíte konkrétní stroj (kompletně jej nastavíte a seřídíte, včetně přípravy a nastavení lepidla) a následně na něm výrobní zakázku zpracujete. Požadavky na uchazeče: technicky a manuálně zručný/á, pečlivý přístup k práci, schopnost pracovat ve dvousměnném pracovním režimu (6:00 - 14:15 a 14:15 - 22:30) ve standardním rozvržení pondělí - pátek. Bližší informace o jednotlivých pracovních pozicích, jejich náplni, možnosti profesního i mzdového růstu či benefitech Vám rádi sdělíme na uvedených kontaktech.
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně (předem nutné si sjednat schůzku).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2021