Volné pracovní místo  Obsluha stroje CNC

Firma SEG s.r.o.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: obsluha CNC (tryskač), manipulace s materiálem a zámečnické práce, obsluha a údržba stroje tryskač,kontrola prvedených operací, dodržování pravidel kvality
Požadujeme: vyučen strojní mechanik obráběcí stroje a zařízení se zaměřením na zámečnictví, orientace v technické dokumentaci, práce v oboru ocelových konstrukcí, spolehlivost, samostatost, zručtnost, flexibilita
Výhodou: zkušenosti s prací na PC a CNC, oprávnění jeřábník a vazač
Nabízíme: práci na HPP, nadstandartní finnanční ohodnocení, týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměny při významných životních výročních, penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce, poskytnutí ochranných pracovních prostředků, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu zaměstnání

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.2.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha stroje CNC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Kočová, Asistentka z SEG s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha stroje CNC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.