Volné pracovní místo Obsluha stroje

2.12.2016
KS-Europe s.r.o.
Místo pracoviště
Komenského 598, Šťáhlavy, 332 03, Šťáhlavy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
13 840 Kč - 18 100 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 1.6.2016 do 31.3.2018

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce

obsluha technologické linky dle pokynů vedoucího stroje
zodpovědnost za dodržení předepsaných technologických postupů a za pořádek na pracovišti
provádění jednoduché údržby na lince

Přepoklady pro výkon práce

spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
schopnost zaučit se na předepsané technologické operace
dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje

Nabízíme

práci ve 3 směnném provozu na hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti

každoroční navyšování mezd
firemní autobusová doprava ze směru Nepomuk, Blovice, Spálené Poříčí, Radnice na všechny směny zajištěna
příspěvek na stravování

5 týdnů dovolené
věrnostní a jubilejní odměny
motivační odměna

rehabilitace, masáže
právní poradenství pro soukromé účely
po 6 měsících příspěvek na penzijní připojištění

odborné vzdělávání
možnost karierového růstu

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ing. Petra Auingerová (KS-Europe s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti KS-Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KS-Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.