Volné pracovní místo Obsluha TZO (termické zpracování odplynu)

12.11.2016
SPOLANA a.s.
Místo pracoviště
Spojovací, Libiš, 277 11, Libiš
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • Ukončené SOU zdělání
  • Spolehlivost, samostatnost,
  • Přesnost, pečlivost

Náplň práce:

  • Obsluha vyhrazených plynových zařízení
  • Obsluha vyhrazených tlakových zařízení
  • Výpomoc v rámci provozu

Nabízíme:

  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned

V případě, že Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email:  poslat email

Podobné nabídky práce

Strojař/ka obsluha balících strojů
Požadujeme: schopnost samostatné práce, spolehlivost a pečlivost, manuální zručnost, vůdčí typ, průkaz řidiče VZV výhodou, Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na rekreaci, možnost získat 1 týden dovolené navíc Místo výkonu prá ...
VITANA, a.s. Mělnická 133, Byšice Plný úvazek
aktivní
Dělník/dělnice potravinářské výroby
Náplň práce: obsluha bylících strojů při výrobě dehydratovaných potravin Požadujeme: manuální zručnost, průkaz řidiče VZV výhodou, spolehlivost a pečlivost Kontakt: p. Řízek, telefonicky po-pá 7:00-15:00, životopisy zasílejte e-ma ...
aktivní
Obsluha strojů na výrobu pečiva
Požadujeme: manuální zručnost. Místo výkonu práce: Berty Pirunčíkové 283, 277 11 Neratovice. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.)
POSIDIUM, s.r.o. Berty Pirunčíkové 283, Neratovice Plný úvazek
Požadujeme: zkušenosti s pekařskou prací, spolehlivost, manuální zručnost. Jednosměnný provoz PO-ČT, začátek pracovní doby ve 4:30 hod., vhodné pro místní uchazeče. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.)