Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Zlín

Volné pracovní místo Obsluha v zařízení rychlého občerstvení

16.7.2016
AmRest, s. r. o.
Místo pracoviště
náměstí Míru 174, Zlín, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Tři typy náplní práce:

  1. práce na pokladně – komunikace s hosty, nabízení našich produktů, přijímání a vydávání finanční hotovosti,
  2. práce na servise – příprava sendvičů, příloh a salátů,
  3. práce v kuchyni – marinace masa, obalování a smažení.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.
Výhody: firemní oblečení, strava za zvýhodněné ceny, finanční bonus (dle výkonů), věrnostní odměny.

Podobné nabídky práce

Pomocnice v kuchyni.
Požadavky: fyz. zdatnost, dobrý zdr. stav, akt. přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost. Práce vhodná i pro penzistky. Benefity: 25 dnů dovolené, zvýhodněné výměnné rekreace.
Lázně Luhačovice, a. s. Lázeňské náměstí 436, Luhačovice Plný úvazek
týden
Pomocníci do kuchyně
Pomocné práce v kuchyni Domu pokojného stáří. Náplň práce: roznos jídel, mytí nádobí, příprava surovin, úklid kuchyně a jídelny,úklid skladu potravin. Požadujeme dobrý zdravotní stav, praxi ve stravovacím provozu, čistý trestní re ...
NADĚJE Okružní 5550, Zlín Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Pracoviště: Penzion Spokojené stáří, A. Václavíka 369, 763 26 Luhačovice Náplň práce: ohřev a výdej jídla, příprava snídaně a svačinek, umývání nádobí. Výhody: zajištěné ubytování
LUHAČOVICKÁ, o.p.s. A. Václavíka 309, Luhačovice Plný úvazek
aktivní
Obsluha restaurace rychlého občerstvení
Náplň práce: obsluha zákazníků, práce na pokladně, příprava produktů, dochystávání surovin, rozvoz produktů po městě Požadavky: příjemné a úsměvavé vystupování, rychlost, důraz na kvalitu připravovaných produktů a čistotu provozu, ...
Casual food s.r.o. náměstí Práce 1099/1, Zlín Plný úvazek
aktivní
Expedient výdeje a prodavačka ( kumulované pracovní místo )
Požadavky: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, praxe není nutná - provedeme zaučení Náplň práce: jedná se o výdej teplých jídel a činností spojených s výdejem, prodej potravin, práce na pokladně ...
JOSPO a.s. Objízdná 1628, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Expedient teplé stravy
Náplň práce: regenerace a výdej jídel zákazníkovi a činnosti s tím spojené Požadavky: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství