Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Rokycany
Zveřejnil:
Úřad práce Rokycany
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Rokycany

Volné pracovní místo Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

7.12.2016
AmRest s.r.o.
Místo pracoviště
Nad Strání, Nové Město, 337 01, Rokycany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: odpočívka D5 – Exit 59 km Rokycany – Borek
Náplň práce: 1) PRÁCE NA POKLADNĚ – komunikace s hosty, nabízení našich produktů, přijímání a vydávání finanční hotovosti. 2) PRÁCE NA SERVISE – příprava sendvičů, příloh a salátů. 3) PRÁCE V KUCHYNI – marinace masa, obalování a smažení.
Nabízíme: platové ohodnocení od 12.100,– do 18.000,–Kč/měs., firemní oblečení, strava za zvýhodněné ceny, finanční bonus (dle výkonů), věrnostní odměny.
Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: poslat email prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na poslat email
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.
Kontakt pouze e-mailem: Lucie Nejezchlebová, poslat email

Podobné nabídky práce

Výdej jídel - závodní stravování
Pracoviště: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204 Požadavky: min. střední odborné vzdělání, řídičský průkaz sk. B, potravinářský průkaz. Praxe v oboru gastronomie vítána. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme ...
IMSTAVEX s.r.o. Hrádek Zkrácený úvazek, Brigády
týden
Provozní studené kuchyně
Místo výkonu práce: Strašice č.p. 605 Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání, praxe minimálně 2roku v oboru, znalost práce na PC (Word,Excel), řidičský průkaz sk. B Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- do 20.000,- Kč/měs., ...
IMSTAVEX s.r.o. 605, Strašice Brigády
týden
Pomocný kuchař
Pracoviště: CAFÉ BAR RESTAURANT NO.1, Jiráskova č.p. 1, Rokycany Požadavky: praxe v oboru výhodou. Kontakt: Šlegel Vladimír, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Vladimír Šlegel Jiráskova 1, Rokycany Plný úvazek