Volné pracovní místo  obsluha vinotéky

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 130 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: prodej vín a pochutin, obsluha zákazníků, účast na venkovních vinných slavnostech, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet, práce s pokladním systémem APLS
  • Požadujeme: znalost vín a praxe v oboru výhodou, ŘP "B", schopnost komunikace s lidmi, ochota učit se novým věcem
  • Nabízíme: zkrácený pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti, zaměstnanecké slevy, stravenkový paušál, firemní školení, pracovní doba: Po-Pá, 15:00-19:00 hod.
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Kilianová, tel. použijte odpovědní formulář ).

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Jiné výhody - firemní školení

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.2.2024