Volné pracovní místo  Obsluha výrobní linky

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt e-mailem, osobně na adrese pracoviště.

Společnost SATJAM, s.r.o., jednička na trhu a dynamicky se rozvíjející firma v oblasti výroby a prodeje ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví hledá nového kolegu na pozici OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce:
  • obsluha automatizované linky na výrobu střešních krytin a doplňků.

Požadujeme:
  • střední odborné vzdělání s výučním listem,
  • praxe v oblasti obsluhy výrobní linky alespoň 5 let,
  • samostatnost, zodpovědnost, loajálnost,
  • dobrá pracovní morálka.

Nabízíme:
  • zázemí zavedené společnosti,
  • perspektivní a samostatnou práci,
  • odborné zaškolení,
  • dobré finanční ohodnocení zohledňující výkonnost zaměstnance,
  • 25 dní dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/den,
  • sleva na firemní produkty,
  • firemní akce.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha výrobní linky?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Kristýna Vrbatová z SATJAM, s. r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha výrobní linky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.