Volné pracovní místo  OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI

Firma ITLC s.r.o.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Manipulační práce ve skladu
  • Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
  • Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
  • Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
  • Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) -nutnost praxe manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem) + nutnost vlastnit ŘP sk. B
  • Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
  • Řádnou docházku
  • Řádnou komunikaci
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Aktivní přístup k práci, pracovitost
  • Možnost záloh
Zaměstnanecké výhody:
  • Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
  • Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
  • Nástup do kmene firmy
  • Stravenkový paušál
První kontakt emailem nebo telefonicky nutné!

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 9.4.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personální oddělení z ITLC s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.